TOKİ 24 İldeki 252 Arsasının İhalesini 12 Aralık Günü Yapıyor

✔ TOKİ 24 İldeki 252 Arsasının İhalesini 12 Aralık Günü Yapıyor

Güncel : 11.12.2019

TOKİ,  Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Antalya, Balıkesir, Çankırı, Çorum, Edirne, Elazığ, Hatay, İstanbul, İzmir, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Muğla, Samsun, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ, Van ve Yozgat illerinde toplam 4.367.296 metrekare büyüklüğündeki 252 arsanın satışını yarın yapacak.  

Toplam ihale bedeli 1 milyar 242 milyon 559 bin TL olan arsalar, “Açık Artırma” yöntemi ile satılacak.

Açık artırma, yarın 12 Aralık 2019 Perşembe günü saat 13.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılacak. 

Arsaların nitelikleri şöyle; konut, gelişme konut, ticaret, okul, rekreasyon, fuar, sosyal tesis, özel sağlık, açık spor tesisi, küçük sanayi, et ve süt entegre tesisi, konut dışı kentsel çalışma, ve plansız arsalar. 

Alıcılar arsalara yüzde 25, 35 peşinat 48 ve 60 ay vade seçenekleri ile sahip olabilecekler. 

Satışa sunulan arsalardan bazılarının özellikleri: Ankara Ayaş’ta plansız arsalar, Gölbaşı ve Keçiören’de konut alanları, Antalya Finike’de gelişme konut alanları, Çankırı’da plansız arsalar açık artırma sunuldu. 

İstanbul Başakşehir’de, konut ve özel sağlık tesisi arsası, Kâğıthane’de ticaret niteliğindeki arsalar açık satışa sunuldu.  

Kırşehir’de, konut alanı niteliğindeki arsalar, Kocaeli’nde fuar, sosyal tesis ve konut dışı kentsel çalışma alanı niteliğindeki arsalar açık artırmaya sunuldu. 

Satışa ilişkin detaylı bilgiye www.toki.gov.tr ve www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı test-yemek-aof-aof.png

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok