Reklam Alanı
Reklam Alanı
Diğer Personel Alımları 175 0

Avrasya Üniversitesi 230 Öğretim Üyesi Alacak

Paylaş:

✔ Avrasya Üniversitesi 230 Öğretim Üyesi Alacak

Avrasya Üniversitesi’nin ilanda belirtilen birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik Esasları ile Devlet hizmetine girmede aranılan şartlara haiz aylık yönünden “4857 sayılı İş Kanunu” hükümlerine tabi olarak öğretim üyeleri alınacak.

Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına yapılacak alımlar için aranan özel/genel şartlar, başvuru süresi ve yeri ile ilgili ayrıntılar;

İlan Bilgileri

  • İlan Sahibi: AVRASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 
  • İlan Numarası: YOK842292
  • Şehir: TRABZON
  • İlan Türü: PERSONEL ALIMI
  • Resmi Gazete Yayım Tarihi: 30.03.2021
  • Eleman Sayısı: 230
  • Aranılan Nitelik ve Unvan: Prof., Doç., Dr. Öğr.Üyesi
  • Başvuru Süresi: İlanın  yayınlandığı  tarihten  itibaren  15  gün

Avrasya Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz   birimlerinde   istihdam   edilmek   üzere,   2547   sayılı   Kanun   ve   ilgili Yönetmelik  Esasları  ile  Devlet  hizmetine  girmede  aranılan  şartlara  haiz  aylık  yönünden  “4857 sayılı İş Kanunu” hükümlerine tabi olarak öğretim üyeleri alınacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler;

Profesörler:  Başvurdukları  bölümü  belirten  dilekçeleri,  ekinde  son  altı  ayda  çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, özgeçmiş, nüfus cüzdan örneği, adli sicil kaydı olmadığına dair belge (e-Devlet)  doçentlik  belgesi  ve  diğer  öğrenim  belgeleri  YÖK  denklik  belgesi  (yurt  dışından alınmış  diplomalar  için)  İngilizce  Dil  belgesi  (YÖKDİL/YDS  ya  da  ÖSYM  tarafından  eşdeğer kabul edilen yabancı dil sınavı) bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 adet basılı kopya ve 6 adet dijital kopya (USB) olarak gönderilecektir.

Doçentler:  Üniversitelerarası  Kurulun  Doçentlik  başvuruları  için  uygulamaya  koyduğu asgari  başvuru  koşullarını  sağlamış  olmak  koşulu  ile  başvurdukları  bölümü  belirten  dilekçe, özgeçmiş,  doçentlik  belgesi  onaylı  sureti  ile  diğer  öğrenim  belgeleri,  İngilizce  Dil  belgesi (YÖKDİL/YDS  ya da ÖSYM  tarafından  eşdeğer kabul  edilen  yabancı  dil  sınavı) nüfus cüzdan örneği ile 2 (iki) adet fotoğraf, adli sicil belgesi olmadığına dair belge (e-Devlet) bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 1 adet basılı kopya ve 4 adet dijital kopya (USB) olarak gönderilecektir.

Doktor Öğretim Üyeleri: Başvurdukları kadroyu ve yabancı dilini belirten dilekçe, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı örnekleri ile varsa ÜDS veya KPDS sonuç belgelerini, özgeçmiş, İngilizce Dil belgesi (YÖKDİL/YDS ya da ÖSYM  tarafından  eşdeğer  kabul  edilen  yabancı  dil  sınavı)  nüfus  cüzdan  örneği  ile  2  (iki)  adet fotoğraf,  adli  sicil  belgesi  olmadığına  dair  belge  (e-Devlet)  bilimsel  çalışma  ve  yayınlarını kapsayan 1 adet basılı kopya ve 4 adet dijital kopya (USB) olarak gönderilecektir.

Doçent   veya   Profesör   kadrolarına   başvuracak   adayların   aranan   kriterler   başlığında belirtilen alanlarda Doçentlik belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Öğrenim  belgesini  yurt  dışından  almış  olanların  denkliğinin  Üniversitelerarası  Kurulca onaylanmış  olması  gerekmektedir.  Başvurular  bu  ilanın  yayınlandığı  tarihten  itibaren  15  gün içerisinde, Avrasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Başvuru Adresi:  

Avrasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, Adnan Kahveci Mah., Rize Cad. No: 226 Pelitli / TRABZON Tel: +90 462 334 64 44-45-47 [email protected]


Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir