Beykent Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

✔ Beykent Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

İlan Bilgileri

  • İlan No: YOK841992
  • Şehir: İSTANBUL
  • İlan Türü: PERSONEL ALIMI
  • Resmi Gazete Yayım Tarihi: 17.01.2021
  • Eleman Sayısı: 1
  • Aranılan Nitelik ve Unvan: Doktor Öğretim
  • Başvuru Süresi: Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün
Beykent Üniversitesi

✔ Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim  Üyeliğine  Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı  İş  Kanunu hükümlerine tabi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 1 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Beykent Üniversitesi

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü  belirten  bir  dilekçenin  ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş,  öğrenim durumunu  gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını  kapsayan  dosyasını  (4  takım) halinde ve 6698  sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmî Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Yazı İşleri  Müdürlüğü’ne şahsen veya posta  aracılığı ile yapılabilir.

Beykent Üniversitesi

Postadaki  gecikmeler  ve  eksik  belge  ile  yapılan  başvurular  dikkate  alınmaz.  

İnternet  üzerinden başvurular  kabul  edilmez.  Başvuru  için  gerekli  belgeler  ve  diğer  tamamlayıcı  bilgiler  ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

Fakülte / Yüksekokul
/ Enstitü
Bölüm / Program /
Anabilim Dalı
Kadro
Unvanı
Uzmanlık
Alanı
İktisadi ve İdari
Bilimler
Fakültesi
İşletme
(İngilizce)*
Doktor Öğretim
Üyesi (1 kişi)
İşletme

*Yükseköğretim  Kurumlarında Yabancı  Dil  Öğretimi ve  Yabancı   Dille  Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik’in 7. maddesi hükümlerine uygun olarak dil yeterliliğine sahip olmak.

Beykent Üniversitesi

Not: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan  Aydınlatma Metni’ne     https://www.beykent.edu.tr/beykent-     hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/kvk-mevzuat- uyarinca- akademik-personel-adayi-aydinlatma-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.

6698  sayılı  Kişisel  Verilerin  Korunması  Mevzuatı  Uyarınca  Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnine    https://www.beykent.edu.tr/beykent-hakkinda/kisisel-verilerin-korunmasi/kvk- mevzuat-uyarinca-akademik-personel-adayi-acik-riza-metni linkinden erişim sağlanabilmektedir.

288/1-1

Beykent Üniversitesi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok