Reklam Alanı
Reklam Alanı
Kamu Personel Alımları 259 0

KTO Karatay Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak….

Paylaş:

KTO Karatay Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak….

İlan Bilgileri

  • İlan No: YOK841977
  • Şehir: KONYA
  • İlan Türü: PERSONEL ALIMI
  • Resmî Gazete Yayım Tarihi: 11.01.2021
  • Son başvuru Tarihi: 26.01.2021
  • Eleman Sayısı: 1
  • Aranılan Nitelik ve Unvan: Doçent

KTO Karatay Üniversitesi Rektörlüğünden:

ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI

Üniversitemize 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve   Atanma   Yönetmeliği’nin   ilgili   maddeleri   uyarınca   aşağıdaki   tabloda   belirtilen   Fakülte bünyesine tam zamanlı öğretim üyesi alınacaktır.

Doçent kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK  formatlı  güncel  özgeçmişi,  nüfus  cüzdanı  sureti,  vukuatlı  nüfus  kayıt  örneği,  askerlik durumunu  gösteren  belge  örneği,  Yabancı  Dil  Sınav  Belgesi,  Lisans  Belgesinin  onaylı  örneği, Yüksek Lisans Belgesinin onaylı örneği, Doktora Belgesinin onaylı örneği, Doçentlik Belgesinin onaylı  örneği,  yurtdışı  mezuniyeti  için  denklik  belgesi,  yayın  listesi,  yüksek  lisans  ve  doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan dört   (4)   takım  dosya   ile   Rektörlüğümüz   İnsan   Kaynakları   ve   Mali   İşler   Direktörlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvurular  şahsen  veya  posta  yolu  ile  KTO  Karatay  Üniversitesi  İnsan  Kaynakları  ve Mali  İşler  Direktörlüğü  Akabe  Mah.  Alaaddin  Kap  Cad.  No:  130  Karatay/KONYA  adresine yapılacaktır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Duyurulur.

İlk Başvuru Tarihi               : 11.01.2021
Son Başvuru Tarihi             : 26.01.2021

BİRİMBÖLÜM/ALANUNVANISAYISIARANAN ŞARTLAR
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiUluslararası Ticaret ve Lojistik BölümüDoç. Dr.1İstatistik Lisans mezunu olmak, Doktorasını İstatistik Anabilim Dalında yapmış olmak. Doçentliğini Üretim ve Operasyon Yönetiminde almış olmak. Tedarik Zinciri Yönetimi ve Çok Kriterli Karar Verme konularında yayın ve çalışmaları olmak.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir