Reklam Alanı
Reklam Alanı

Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alım İhalesi

Paylaş:

✔ Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alım İhalesi

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi’nin giderlerinin karşılanması için Dünya Bankası’ndan temin edilen finansmanın bir bölümü İŞKUR Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alımına ilişkin sözleşme kapsamındaki ödemeler için kullanılacaktır.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, İŞKUR Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alımı İhalesi için uygun isteklileri kapalı zarf teklif vermeye davet ediyor.
İŞKUR’un resmi ilanın detayına ulaşmak için tıklayınız
..

İlan Bilgileri

  • İlan Sahibi: TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (İŞKUR)  
  • İlan Numarası: ILN01350630
  • Şehir: ANKARA
  • İlçe: Yenimahalle
  • İlan Türü: İHALE
  • İhale Usulü: İstisna ve Kapsam Dışı İhaleler
  • İhale Türü: Kiralama ve Hizmet Alımı
  • İhale ve Teklif Açma Tarihi: 07.05.2021 — saat: 11:00
  • Niteliği, Türü ve Miktarı: Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi kapsamında İŞKUR Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alım İhalesi
  • İhalenin Yapılacağı Yer / Başvuru Adresi: Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No: 42 Kat: 12 Yenimahalle Ankara

Teklife Çağrı

HİZMET Alımları (Tek Zarflı İhale Süreci)

İHALE İLANI

Ülke: Türkiye
Proje Adı: Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi
Sözleşme Başlığı: İŞKUR Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alım İhalesi
Hibe No.: TF0A5478
RFB Referans No.: FRIT1-ISKUR-WB-TH-05

1. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi’nin giderlerinin karşılanması için Dünya Bankası’ndan finansman temin etmiştir ve söz konusu finansman tutarlarının bir bölümünü İŞKUR Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alımına ilişkin sözleşme kapsamındaki ödemeler için kullanmayı düşünmektedir. İhale süreci Dünya Bankası’nın Satın Alma Düzenlemelerine tabi olarak gerçekleştirilecektir.

2. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, İŞKUR Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alımı İhalesi için uygun isteklileri kapalı zarf teklif vermeye davet etmektedir.

3. İhale, Dünya Bankası’nın Temmuz 2016 (Kasım 2017,Ağustos 2018) tarihli IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemelerinde (“Satın Alma Düzenlemeleri”) belirtilen şekilde Teklife Çağrı (RFB/NPP) duyurusu yapılarak açık ihale yöntemiyle gerçekleştirilecek olup Satın Alma Düzenlemelerinde tanımlanan tüm İsteklilere açıktır.

4. İlgilenen uygun İstekliler, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanlığı’ndan daha fazla bilgi alabilir ve aşağıda belirtilen adreste Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:42 Yenimahalle Kat:12 Ankara mesai saatleri içerisinde 08:30 ile 17:00 saatleri arasında ihale dokümanını inceleyebilir.

5. İlgilenen istekliler, aşağıdaki adrese yazılı olarak başvurarak ve 200,00 TL tutarındaki geri ödemesiz bir ücreti ödemek koşuluyla, İŞKUR Sanal Fuar ve Sanal Etkinlik Platformu Hizmeti Alımına yönelik olarak hazırlanan ihale dokümanını temin edebilirler. İstekliler ihale dokümanı satış bedeli tutarını; Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün Türkiye Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi nezdindeki TR07 0001 2009 4520 0079 0000 50 (ihale kayıt numarası ile beraber ihale doküman bedeli olduğuna ilişkin açıklama belirtilerek) numaralı hesabına yatırdıklarına dair dekontu İdareye sunmak suretiyle ihale dokümanını satın alabilirler. İhale dokümanı isteyenlere karşı ödemeli kargo yoluyla gönderilecektir.

6.Tekliflerin en geç 07 Mayıs 2021 tarihi Saat 11:00’e kadar aşağıdaki adrese (Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No: 42 Kat: 12 Yenimahalle Ankara) teslim edilmesi gerekmektedir. Elektronik Tekliflere izin verilmeyecektir. Geç teslim edilen Teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. Teklifler 07 Mayıs 2021 tarihi Saat 11:15’de aşağıda belirtilen adreste (Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No: 42 Yenimahalle Ankara) İsteklilerin temsilcilerinin ve katılmak isteyebilecek başka tarafların huzurunda açılacaktır.

7. Tüm tekliflerin beraberinde 40.000 TL (Kırkbin Türk Lirası), Geçici Banka Teminat Mektubunun sunulması gerekmektedir.

8. Yukarıda atıfta bulunulan adres(ler) aşağıda verilmiştir:

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü,
Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi
Mevlana Bulvarı No: 42 Kat: 12 Yenimahalle Ankara Türkiye
Tel  : +90 (312) 216 30 00
Faks: +90 (312) 322 83 82
e-posta: [email protected]


Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir