Reklam Alanı
Reklam Alanı
DASK ve Diğer Sigortalar 382 0

Artvin Belediyesi Şehirde Malatya ve Elazığ Depremzedeleri İçin Yardım Topladı….

Paylaş:

Malatya ve Elazığ’da meydana gelen depremin ardından Artvin Belediyesi koordinasyonunda şehirde depremzedeler için yardım toplandı.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği yardım kampanyasında toplanan yardım malzemeleri Belediye çalışanları tarafından erkek-kadın-çocuk kıyafetleri, battaniye, kuru gıda ve ısıtıcılar şeklinde gruplandırılarak kolileme işlemi tamamlandı.

Hopa ve Ardanuç Belediyesi de depremzedeler için topladığı yardım kolilerini Artvin Belediyesine göndermesiyle birlikte, yardım kolileri Artvin Belediyesi Saha Amirliğinde bir tıra yüklenerek Malatya ve Elazığ’a sevk edildi.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, yaptığı konuşmada, “24 Ocak günü Elazığ ve Malatya civarında yaşanan deprem sonrası tüm Türkiye’de olduğu gibi bizde şehrimizde depremzede vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlattık.  Hemşehrilerimizde sağolsunlar yardım kampanyasına büyük bir duyarlılık gösterdiler. Topladığımız yardım malzemelerini erkek-kadın-çocuk kıyafetleri, battaniye, kuru gıda ve ısıtıcılar şeklinde gruplandırma işlemini bugün itibariyle bitirdik. Tüm hemşehrilerime duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. 
Ayrıca yardım malzemelerinin deprem bölgesine  ulaşımını hiç bir karşılık beklemeden sağlayan Yayla Ticaret’in sahibi Namık Koçak’a tüm Artvin Halkı adına teşekkür ediyor ve benzer felaketlerin bir daha yaşanmaması ümidiyle, tüm depremzedelere tekrar geçmiş olsun diyorum.”
dedi.


Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir