Artvin Belediyesi Şehirde Malatya ve Elazığ Depremzedeleri İçin Yardım Topladı

✔ Artvin Belediyesi Şehirde Malatya ve Elazığ Depremzedeleri İçin Yardım Topladı

Malatya ve Elazığ’da meydana gelen depremin ardından Artvin Belediyesi koordinasyonunda şehirde depremzedeler için yardım toplandı.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği yardım kampanyasında toplanan yardım malzemeleri Belediye çalışanları tarafından erkek-kadın-çocuk kıyafetleri, battaniye, kuru gıda ve ısıtıcılar şeklinde gruplandırılarak kolileme işlemi tamamlandı.

Artvin

Hopa ve Ardanuç Belediyesi de depremzedeler için topladığı yardım kolilerini Artvin Belediyesine göndermesiyle birlikte, yardım kolileri Artvin Belediyesi Saha Amirliğinde bir tıra yüklenerek Malatya ve Elazığ’a sevk edildi.

Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, yaptığı konuşmada, “24 Ocak günü Elazığ ve Malatya civarında yaşanan deprem sonrası tüm Türkiye’de olduğu gibi bizde şehrimizde depremzede vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlattık.  Hemşehrilerimizde sağolsunlar yardım kampanyasına büyük bir duyarlılık gösterdiler.

Topladığımız yardım malzemelerini erkek-kadın-çocuk kıyafetleri, battaniye, kuru gıda ve ısıtıcılar şeklinde gruplandırma işlemini bugün itibariyle bitirdik. Tüm hemşehrilerime duyarlılıkları için teşekkür ediyorum. 

Ayrıca yardım malzemelerinin deprem bölgesine  ulaşımını hiç bir karşılık beklemeden sağlayan Yayla Ticaret’in sahibi Namık Koçak’a tüm Artvin Halkı adına teşekkür ediyor ve benzer felaketlerin bir daha yaşanmaması ümidiyle, tüm depremzedelere tekrar geçmiş olsun diyorum.” dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-233.png
Artvin
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı test-yemek-aof-aof-3-1.png

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok